Aktuality

 • Nové masážní studio LANNA K, Španělská 8, Praha 2
 • !POZOR – stěhování provozovny SLAVÍKOVA!
 • ❤️ Thajská párová masáž – nejlepší dárek plný lásky ❤️

  Přemýšlíte, čím obdarujete svou drahou polovičku na den svatého Valentýna? Co takhle thajská párová masáž? Darujete totiž nejen fyzické uvolnění, ale posílíte taky vzájemné emocionální propojení. Kombinace relaxace, intimity a vzájemného propojení, vytváří nezapomenutelný zážitek a posiluje lásku, která je v každém vztahu nejdůležitější. 

  Thajská masáž je kombinací klasických technik, které kombinují vyvíjení tlaku na jednotlivá místa zad i končetin s příjemným protahováním. Tělo bude dokonale uvolněné a mysl harmonizovaná a klidná. Nebylo by krásné prožít toto všechno společně v jednu chvíli s tím, kdo je vašemu srdci nejbližší? 

  Takto příjemně strávený společný čas může posílit pocity blízkosti a vzájemného porozumění. Stres a napětí budou pryč a vám zůstane jen čas a chuť vychutnat si svátek zamilovaných plnými doušky. 

  Objednejte si thajskou párovou masáž do 14. února a získáte slevu 100 Kč.

  Masáž můžete objednat snadno online na našich webových stránkách, telefonicky v jednom za našich tří pražských salónů, či si můžete online zakoupit dárkový poukaz.

  Oslavte svátek svatého Valentýna jedinečným zážitkem plným lásky a relaxace!

 • 🎄NYNÍ VÝHODNÁ ADVENTNÍ NABÍDKA🎄

  Happy hours – užijte si Advent s Lannak!
  Přípravy Vánoc jsou krásným obdobím v roce. Snadno se ale tato doba může stát náročnou, plnou stresu, zbytečného napětí a nakonec? Nakonec si ani samotné svátky příliš neužijeme. Není to škoda? Zkuste s tím letos něco udělat a nesklouznout do víru povinností a zařizování. Vánoce i samotný Advent jsou hlavně o zastavení se a vychutnání si kouzla okamžiku. A jak na to? Dopřejte si kvalitní thajskou masáž a udělejte něco pro sebe, pro svoje tělo i pro svou mysl. Uvidíte, že s úsměvem a uvolněním půjdou všechny ty vánoční přípravy mnohem snadněji.

  Využijte naši adventní nabídku
  Objednejte se k nám na masáž od pondělí do čtvrtka v čase od 10:00 do 15:00 a my Vám dáme slevu 100 Kč! Sleva se vztahuje na všechny druhy masáží (včetně párových) od 60 minut více. Co pro slevu udělat? Při objednání nahlaste kouzelné adventní heslo „ADVENT S LANNA K”. A je to. Třeba z toho bude vaše nová předvánoční tradice.

  Těšíme se na Vás 🙂

 • Otevírací doba o Vánocích