Kontakt

Original Thai Massage ŠPANĚLSKÁ
Adresa:
Španělská 8, přízemí
vchod na rohu ulic Španělská a Mánesova
Praha 2 Vinohrady

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí 10:00 - 22:00
Úterý ZAVŘENO
Středa 14:00 - 22:00
Čtvrtek - Neděle 10:00 - 22:00

Masážní studio LANNA K se nachází na rohu ulic Španělské a Mánesovy, ve sníženém přízemí domu na adrese Španělská 1155/8, Praha 2 Vinohrady. Vchod do provozovny je přímo z ulice.

Jak se k nám dostanete?
Tramvají či metrem do stanice Muzeum a odtud Vinohradskou ulicí do Španělské až na křižovatku s Mánesovou ulicí, kde nás najdete hned vlevo na rohu. V okolí je také dostatek parkovacích míst - ve Vinohradské i Španělské ul. smíšené fialové zóny, dále i v nedaleké Helénské a Italské ul. V Mánesově pak modré rezidenční i s možností placeného parkování přes mobilní aplikaci EasyPark.
Exclusive Thai Massage Studio
BĚLEHRADSKÁ
Adresa:
Bělehradská 643/77, 1. patro
Praha 2 Vinohrady

OTEVÍRACÍ DOBA:
Otevřeno denně 10:00 - 22:00

Jak se k nám dostanete:
Provozovnu v Bělehradské ulici najdete v 1. patře domu čp. 643/77 v Praze 2 na rozhraní Vinohrad a Nuslí, několik kroků od tramvajové zastávky Bruselská, která se nachází nedaleko Tylova náměstí, stanice metra červené linky C "I. P. PAVLOVA" a také kousek od náměstí Míru, kde jsou také stanice tramvaje a metra zelené trasy A stejného názvu. Vchod je přes dům. Prosím, zvoňte na označený zvonek "LANNA K Thajská masáž" a vyčkejte zvukového znamení k otevření dveří.

Jedete-li autem, je možné zaparkovat na smíšených zónách placeného stání na Tylově náměstí, v nedaleké Jugoslávské ulici a omezeně také v Bělehradské. Na ostatních místech v okolí jsou modré rezidenční zóny s možností placeného parkování přes mobilní aplikaci EasyPark.
Original Thai Massage PALMOVKA
Adresa:
Sokolovská 890/125, 1. patro
Praha 8 Libeň-Palmovka

OTEVÍRACÍ DOBA:
Otevřeno denně 10:00 - 22:00

Jak se k nám dostanete:
Ze stanice metra či tramvaje Palmovka Zenklovou ulicí nahoru ve směru do Sokolovské ulice (po levé straně je drogerie Teta, obchod s barvami a řeznictví) a doleva kolem restaurace a kavárny "Palmovka", kde visí na fasádě domu také naše reklama LANNA K THAI MASÁŽE. Již v Sokolovské ulici najdete vchod do domu čp. 890/125, napravo od již zmíněné restaurace "Palmovka". Prosím, zvoňte na zvonek označený LANNA K thajské masáže. Najdete nás v prvním poschodí.

Jedete-li autem, je možné zaparkovat v Sokolovské ulici, případně kdekoliv v přilehlých ulicích v placených parkovacích zónách po úhradě parkovného v parkovacím automatu, kde lze platit i bankovní kartou, případně přes mobilní aplikaci EasyPark.

Vítejte v LANNA K.

Zarezervujte si svou masáž už dnes!