Thajská Bylinná Masáž

Potřebujete protáhnout tělo, a přesto byste si rádi dopřáli i porci relaxace? Thajská bylinná masáž je pro vás ideální. A to nejen díky aromaterapeutickým účinkům, ale také pro svou jemnost a preciznost. Je složena ze dvou částí. Během té první je tělo protaženo a jsou „rozpuštěny“ veškeré svalové bloky. Prvky klasické thajské masáže účinně uvolní celé tělo, protáhnou páteř i končetiny a rozproudí v těle krevní oběh. Terapeut/ka používá palce, dlaně, lokty i nohy, kterými vyvíjí tlak na energetická centra těla. Přesně na ta místa, kde se hromadí stres a napětí. Místy vám může masáž připomínat i jógové cvičení. Vždy se ale jedná o prvky protažení, které vám mají ulevit a být především příjemné.

Po celkovém protažení přichází na řadu druhá fáze masáže, spočívající v thajské bylinné terapii. Při ní jsou použity nahřáté váčky s bylinnou směsí a kořením. Ty jsou přikládány na místa, v nichž v těle proudí energie a účinně tak ulevuje od napětí a únavy. Bylinná směs působí nejen na tělo, ale i na mysl, kterou zklidní a harmonizuje. Tělo krásně prohřeje a obnoví sílu v unavených svalech. Účinek terapie poznáte nejen díky přívalu energie, ale spokojená bude i vaše pokožka. Bude zpevněná a jemná a díky použití speciálních masážních olejů také dokonale vyživená.

Thajská bylinná masáž je ideální pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a léčby. Pomáhá uvolnit napětí, zlepšuje pružnost svalů a poskytuje harmonizaci těla a mysli. Je to nejen terapeutická procedura, ale také skvělý způsob, jak si odpočinout od každodenního stresu a obnovit energii.

Thajská bylinná masáž je ideální také jako forma či doplnění rehabilitací po operacích pohybového aparátu – kolen, loktů, kyčlí a dalších poúrazových stavech. V tomto případě však doporučujeme podrobnou konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.