Masáž hlavy, krku a ramen

Stačí špatný polštář, trocha stresu, neobvyklá námaha a je to tady. Ráno se probudíte a víte, že pokud se budete chtít otočit, budete muset jedině celým tělem. Krk je zatuhlý, a když se snažíte, byť jen o minimální pohyb, je to nesmírně bolestivé. Často se ze zatuhlého krku může vyklubat i migréna, a ta už je velmi nepříjemnou a život omezující záležitostí. Stává se to mnohým. A přitom stačí tak málo. Myslete na svoje zádové svalstvo. Dlouhé sezení u počítače, zima, která nás nutí podvědomě se choulit, stres, který má za následek nepřirozené nahrbení, nebo i těžká taška… Nejlepším způsobem, jak si od těchto bolestivých chvil pomoci, je předcházet jim. A nejpříjemnějším způsobem jsou pravidelné masáže zaměřené právě na tyto partie.

Thajská masáž hlavy, krku a ramen představuje vysoce účinný způsob, jak odstranit bolesti hlavy, šíje a okolních partií, a to především prostřednictvím tradičních thajských masážních technik. Tato procedura je navíc zvláště vhodná pro ty, kteří trpí bolestmi hlavy způsobenými zablokovanou krční páteří, a představuje ideální způsob, jak tyto obtíže účinně řešit z dlouhodobého hlediska.

Od bolesti ulevují také speciální bylinné masti používané při masáži. Mají regenerační a uklidňující účinky, hojí svalové tkáně v oblasti hlavy, krku i ramen. Navíc příjemně voní, což relaxační účinky ještě více prohlubuje. Masáž hlavy, krku a ramen je nejenom prostředkem pro odstranění fyzické bolesti, ale také efektivním řešením vnitřního napětí, které mnohé z nás provází poměrně často.

Tuto masáž nabízíme v délce 30 a 60 minut. Kratší doba masáže je ideální jako prevence či jako „malý předkrm“ před další masážní procedurou, kterou u nás navážete. Hodinová masáž vám potom poskytne komplexní protažení a je vhodná i v případě zmiňovaného zatuhnutí krku, bolesti v oblasti trapéz či mezi lopatkami.