Thajská Olejová Masáž

Dokonalá relaxace a fyzické uvolnění v jednom. To je thajská olejová masáž. Kombinuje prvky tradiční thajské masáže a indické ájurvédy. Ta vychází z hinduistické filozofie o důležitosti rovnováhy tělesných energií a klade důraze na individuální přístup ke každému člověku. Thajská olejová masáž si tak bere z obou prastarých technik jen to nejlepší a dohromady poskytuje nejen fyzické uvolnění, ale také zklidnění mysli. Je ideální zvláště pro ty, kteří trpí nepříjemnou bolestí zad, v oblasti trapéz či beder. Pro každého, koho trápí napětí v kyčlích či jiných kloubech. Pokud podstupujete například rehabilitaci po úrazu či operaci některé z částí pohybového ústrojí, je velmi příjemným a účinným doplňkem léčby.

Pokud s thajskými masážemi začínáte, je pro vás olejová masáž ideální volbou. Jedná se totiž o velmi jemnou a citlivou formu thajské masáže, kdy je tělo protahováno za použití blahodárných esenciálních masážních olejů. Terapie se věnuje horním i dolním končetinám, zádům i oblasti hlavy a obličeje. Odplaví svalové napětí, vyživí pleť a samozřejmě také zklidní mysl. Pozitivní vliv na tělo i psychiku pocítíte okamžitě. A spolu s uvolněním se dočkáte také nového přívalu pozitivní energie.

Thajská olejová masáž působí velmi účinně na většinu neduhů způsobených stresem a přepínáním jak fyzickým, tak i psychickým. Účinné protažení vám dodá energii, životní optimismus a účinně bojuje například i proti migrénám. Je během ní stimulován lymfatický systém i krevní oběh, posilován imunitní systém a je ideálním prostředkem k celkovému posílení zdraví.

Doporučujeme masáž absolvovat ideálně jednou za dva týdny, a to v délce alespoň hodiny a půl. Právě pravidelnost totiž prodlouží pozitivní efekt masáže a zajistí dlouhodobé benefity, které s sebou kombinace prastarých technik přináší.