Tradiční Thajská Masáž

Cítíte se unavení, napjatí, bolí vás záda, máte pocit psychického vyčerpání? Zařaďte do svého života pravidelné thajské masáže. Úlevu pocítíte už po první návštěvě, a pokud v masážích vytrváte a dodržíte pravidelnost, můžete se těšit na celkové zlepšení svého fyzického aparátu i psychického rozpoložení.

Tradice thajských masážních technik sahá hluboko do minulosti a jsou při ní využívány starodávné techniky předávané z generace na generaci. Jedná se o kombinaci akupresury, jógového protahování i masáže s hlavním cílem, a to obnovit v těle i mysli harmonii. Masáž kombinuje proceduru spočívající ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy s nenásilným protahováním a systematickým uvolňováním zatuhlých kloubů a svalů. Zaměřuje se na všechny části těla, na nohy, ruce, záda, ramena i krk. Působí příznivě na pohybový aparát, posiluje činnost vnitřních orgánů, nervový systém a zlepšuje krevní oběh i fungování lymfatického systému, což napomáhá detoxikaci těla. Kromě fyzických výhod má klasická thajská masáž i psychické a emocionální benefity. Pomáhá uvolnit stres, zlepšuje náladu a podporuje celkový pocit pohody a psychické vyrovnanosti. Díky tomu bude vaše tělo zaplaveno pozitivní energií i posílenou imunitou.

Masáž probíhá na podložce na zemi, a to především z důvodu poměrně velkého tělesného pohybu. Budete oblečeni do speciálního volného oblečení či spodního prádla. Délku masáže si můžete vybrat ze tří časových úseků. Začátečníkům doporučujeme vybrat nejdříve kratší dobu trvání a postupně přidávat. Ideální doba trvání masáže je jedna až dvě hodiny. A to zejména z důvodu možnosti opakování některých masážních prvků. Právě tím je totiž docíleno dokonalého uvolnění a harmonizaci těla i mysli.

Klasická thajská masáž je vhodná pro jakoukoli věkovou kategorii a díky naprosté empatii našich terapeutů/tek se nemusíte obávat nadměrné bolesti ani jakéhokoli nepohodlí.