Královská thajská masáž

Říká se, že pokud chceme být nápomocni ostatním, musíme se sami cítit dobře. Ale mnozí na to zapomínají a sebe staví až na poslední místo. Takový přístup je úrodnou půdou pro vyčerpání fyzické i psychické. Dopřejte si čas od času kvalitní péči. Nemusíte hned jezdit do lázní. Hodně toho dokáže i opravdu dobrá thajská masáž, která působí nejen na vaše tělo, ale harmonizuje i vaši mysl. A královská thajská masáž přesně toto dokáže.

Jedná se o proceduru složenou hned z několika masážních terapií, tak, aby byl účinek co možná nejsilnější. Klasická thajská masáž vaše tělo prohřeje a uvolní zatuhlé svaly, klouby a bolavá místa, o kterých jste možná ani netušili. Masér/ka využívá palce, dlaně, lokty, kolena i chodidla a vyvíjí na vybraná místa tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Tímto způsobem se uvolňují blokované energie a napětí v těle, což přináší okamžitou úlevu od bolesti zad, migrény a zatuhnutých svalů.

Následuje příjemná a voňavá masáž za pomoci nahřátých bylinných váčků. Tato kombinace tepla a léčivých látek proniká do hloubky svalů, uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti, a to i v případě poúrazových stavů svalů, šlach a kloubů.

Celá procedura je zakončena relaxační olejovou masáží, která pomáhá regenerovat síly a poskytuje pocit úplného uvolnění a relaxace. Speciální masážní oleje obsahují bohaté vitamíny s uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku, což dále podporuje celkový zdravotní stav. Tato poslední část není jen o fyzickém uzdravení, ale také o posílení mentální pohody. Budete odcházet s pocitem nově nalezené rovnováhy a energie, připraveni čelit všem výzvám života s klidem a harmonií.

Královská thajská masáž je prováděna v délce 90 nebo 120 minut a je vhodná i pro párovou návštěvu. Je to taky velmi oceňovaný a luxusní dárek, kterým potěšíte každého blízkého.