Thajský peeling

Chcete se cítit dobře po všech stránkách? V tom případě nestačí dbát pouze na životosprávu a tu správnou krmi pro duši. Je potřeba vyváženě pečovat také o naši tělesnou schránku. Není to povrchní přístup, je to nutnost, která vede k vyváženému životnímu stylu. Abyste se cítili skutečně harmonizovaní, je potřeba dbát na vnitřní i vnější stránku.

Dopřejte svému tělu skutečnou péči jak uvnitř, tak i navenek. V létě vystavujeme pokožku slunci, větru i vodě a na nějakou přehnanou starostlivost není příliš prostoru. V zimě zase tělo balíme do svetrů, mikin a potýkáme se celkově s větší vysušeností jak těla, tak i vzduchu v místnostech. Už by se skoro zdálo, že pro kůži není vhodná doba nikdy. Ale není to tak. Jen je potřeba ji ve správný čas dopřát přesně to, co potřebuje. Stav naší pokožky má totiž vliv i na naši psychiku a zdraví. Věnujte proto čas i této péči. Může to být třeba i příjemná předehra k další masáži, kterou si u nás vyberete.

Thajský peeling účinně odstraňuje starou a suchou kůži a spolu s ní i tvrdé a odumřelé buňky. Póry jsou důkladně vyčištěny, a pokožka jako by se mohla konečně znovu nadechnout. Je nejen vláčná, ale také mladistvá, vitální s tolik potřebnou pružností. Dobře a citlivě provedený peeling také pomáhá aktivovat mikrocirkulaci podkožního systému, zlepšuje krevní oběh a následně podporuje okysličování a detoxikaci těla. Budete odcházet s příjemným pocitem čistoty a svěžesti. A podobný pocit bude mít i vaše mysl zaplavená optimistickým naladěním a vitalitou.

Nabízíme kvalitní zvláčňující peelingy obsahující sůl z Mrtvého moře. Vybrat si můžete ze čtyř druhů, kdy je každý zaměřený na specifické potřeby pokožky. Po proceduře si už můžete s klidem užívat zářivé pokožky, tělesného uvolnění i duševního klidu. Tedy přesně toho, co nám v zápřahu běžných každodenních starostí tolik chybí.